Η τραγουδίστρια Κατερίνα Λιόλιου και ο πρώην παίκτης του «Big Brother» Δημήτρης Κεχαγιάς είναι το νέο ζευγάρι της ελληνικής showbiz.
Μάλιστα η τραγουδίστρια και ο πρώην παίκτης του «Big Brother» βρέθηκαν την περασμένη εβδομάδα στα πίσω τραπέζια γνωστού κέντρου στο Περιστέρι, όπου τραγουδούν ο Γιώργος Δασκουλίδης και ο Σάκης Αρσενίου, και ήταν αρκετά διαχυτικοί μεταξύ τους.
Η Κατερίνα Λιόλιου και ο Δημήτρης Κεχαγιάς γνωρίζονται εδώ και αρκετούς μήνες, ενώ το καλοκαίρι επισκέφτηκαν και τη Μύκονο και τότε επέμεναν πως ήταν απλώς φίλοι.
![Κατερίνα Λιόλιου - Δημήτρης Κεχαγιάς: Είναι το νέο ζευγάρι στην πόλη](https://image.fthis.gr/userfiles/articles/AAA_APRILIOS/LIOLIOU.jpg?w=875&mode=crop&scale=both&quality=85&anchor=topcenter)