Η Αντελίνα Βαρθακούρη θέλησε να ευχηθεί στον σύζυγό της Χάρη Βαρθακούρη που έχει σήμερα την ονομαστική του εορτή μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Η παρουσιάστρια, κοινοποίησε μια φωτογραφία του Χάρη Βαρθακούρη και έγραψε από κάτω:
«Χρονιά πολλά αγάπη μας! Γερός, δυνατός και πολύ ευτυχισμένος! Να σε χαιρόμαστε! Σ’ αγαπάμε απέραντα! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν… όλα τα καλά μέσα απ’ την καρδιά μου!».
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/02/adelina_1_2_3_4_5_6_7_8_9_10_11_12_13_14-331x600.jpg)