Το δικό του μήνυμα υποστήριξης θέλησε να στείλει ο Κώστας Πηλαδάκης στη σύντροφό του, Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου που αγωνίζεται στον Άγιο Δομίνικο με την ομάδα “Διασήμων”.
Tο μοντέλο αυτή την εβδομάδα είναι υποψήφιο προς αποχώρηση και ο σύντροφος της, Κώστας Πηλαδάκης, έκανε μια ανάρτηση, ζητώντας την στήριξη του κόσμου.
Ο επιχειρηματίας κοινοποίησε μια φωτογραφία της αγαπημένης του και έγραψε: «Πάντα δίπλα σου», ενώ πόσταρε και την κάρτα με τα στοιχεία της Ναυσικάς Παναγιωτοπούλου και προέτρεψε τους ακολούθους του να την ψηφίσουν για να παραμείνει στο Survivor.
![Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου | Το μήνυμα υποστήριξης του συντρόφου της, Κώστα Πηλαδάκη (εικόνα)](https://www.missbloom.gr/Content/ImagesDatabase/4c/4c311914579c4e4ba5993891d0630c01.png?v=1&maxwidth=650&)
![](https://fthisimage.azureedge.net/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/piladakiss.jpg?w=865)