Με αφορμή τους τέσσερις μήνες από την απώλεια του, η Ελένη Φουρέιρα ανέβασε ένα Instagram Story αφιερωμένο στον δημοφιλή τράπερ και καλό της φίλο και συνεργάτη.
Η τραγουδίστρια δημοσίευσε το τραγούδι τους και έγραψε για τον Mad Clip: «Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ».
Με αφορμή τους τέσσερις μήνες από την απώλεια του, η Ελένη Φουρέιρα ανέβασε ένα Instagram Story αφιερωμένο στον δημοφιλή τράπερ και καλό της φίλο και συνεργάτη. Η τραγουδίστρια δημοσίευσε το τραγούδι τους και έγραψε για τον Mad Clip: «Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ».
![](https://www.tlife.gr/wp-content/uploads/2022/01/fou-mad.jpg)