Η Ελεονώρα Μελέτη, πόσταρε μια κοινή αισθησιακή φωτογραφία με τον σύζυγό της, Θοδωρή Μαροσούλη στο instagram, όπου το ζευγάρι ποζάρει αγκαλιά.
«Αποφεύγω να κάνω αναρτήσεις, τοποθετήσεις κ εξομολογήσεις για τον σύζυγο, και γιατί είναι κ ο ίδιος χαμηλών τόνων, αλλά κ γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται. Σήμερα θα κάνω μια εξαίρεση γιατί για μένα είναι παράσημο τα 4 χρόνια γάμου. Σιγά τα πολλά θα μου πεις. Όμως στις μέρες μας, στην εποχή μας, κάθε χρόνος γάμου, είναι πέρα από ακόμα ένας χρόνος κοινής πορείας, κ ένας ακόμα χρόνος αμοιβαίας προσπάθειας για το οτιδήποτε.
Κ για κάποιους ανθρώπους για τους οποίους ο γάμος δεν ήταν ποτέ το ζητούμενο, από φόβο στη δέσμευση κ όχι από αντίρρηση ή από φιλοσοφία, το “μέτρημα” έχει άλλη αξία.
Κάποιοι που μας γνωρίζουν, τον αποκαλούν «ήρωα» κ «άγιο άνθρωπο», είμαι σίγουρη όμως πως αν ο Θοδωρής μιλούσε δημόσια για μένα, θα είχε πολλά καλά να εξομολογηθεί. Απλά τα καλά τα δικά μου, δεν τα διαφημίζω, δεν τα μοιράζομαι, κ σίγουρα δεν τα δίνω εύκολα.
Έχει κ αυτός τα «στραβά του» αλλά ειναι λιγότερα από τα καλά του! Να ξεκινήσω με το ότι είναι μικρότερος! Ξέρεις τι σημαίνει να σε λένε Κούγκαρ? Κ απαντώ: ξέρεις τι είναι να έχεις ΤΟ τεκνό? Δεύτερον έχει τις χειρότερες παντόφλες που έχω δει στη ζωή μου. Κ δεν παθαίνουν τίποτα οι σιχαμένες, 4 χρόνια οι ίδιες. Τρίτον, έχει σχεδόν εμμονική Πειθαρχία , στο οτιδήποτε αποφασίσει κ μένα αυτό με σκοτώνει γιατί είμαι “ο,τι να ναι”, λυπάμαι!
Για να μην αναφέρω ότι πάντα τον περιμένω να ετοιμαστεί για να φύγουμε . Μιλάμε για ώρα. Εκνευριστικά τακτικός, σπαστικά οργανωτικός, κ απελπιστικά λεπτομερής. Μην περιμένετε να πω τα καλά του, κ αυτό γιατί … απλά … δεν είμαι χαζή!
Ένας από τους λόγους που δεν έχουμε πολλά στιγμιότυπα στα σοσιαλ είναι κ γιατί δεν θέλω να τον βλέπουν κ πολλά πολλά μάτια… επομένως χρόνια μας πολλά κ χωρίς tag, χωρίς mention. Υγ: σε 24 ώρες η ανάρτηση αυτή θα αυτοκαταστραφεί», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Ελεονώρα Μελέτη.
![](https://fthisimage.azureedge.net/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/meleti_1_2_3_4_5_6_7_8_9_10_11_12_13_14_15_16_17_18_19_20_21_22_23_24_25_26_27_28_29_30_31_32_33_34_35_36_37_38_39_40_41_42_43_44_45_46_47.jpg?w=865)