Το νέο της βιβλίο με τίτλο «Γράμμα στη μαμά και τον μπαμπά που είναι ο αληθινός Άη Βασίλης» παρουσίασε η Εύη Φραγκάκη πριν λίγες ημέρες.
Σε αυτή τη σημαντική στιγμή, δεν θα μπορούσε να λείπει απο το πλευρό της, ο σύντροφός της Γιώργος Φιλόπουλος και ο γιος της Σταύρος, απο τον πρωτο της γάμο με τον δημοσιογράφο Δημήτρη Κοτταρίδη.
Η σχέση του ζευγαριού μετρά περίπου πέντε χρόνια. Φυσικά, η Εύη Φραγκάκη έχει φροντίσει να γνωρίσει τον σύντροφό της στον γιο της και έχει αναπτυχθεί ανάμεσά τους μια καλή σχέση.
![](https://www.okmag.gr/wp-content/uploads/2021/12/1449_EYI_FRAGKAKI_GIORGOS_FILOPOYLOS_09122021.jpg)
![](https://www.okmag.gr/wp-content/uploads/2021/12/1495_EYI_FRAGKAKI_ME_TO_GIO_TIS_STAYRO_KOTARIDI_09122021.jpg)