Η Δήμητρα Αλεξανδράκη με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους πως οδηγήθηκε στο νοσοκομείο.
«Θέλω να σας ευχαριστήσω έναν – έναν για τις υπέροχες ευχές σας. Δυστυχώς επιδεινώθηκε η υγεία μου και κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο με πολύ υψηλό πυρετό και φρικτούς πόνους. Όχι, δεν έχω κορονοϊό, κάνουμε εξετάσεις να δούμε γιατί συμβαίνει αυτό στον οργανισμό μου», έγραψε η Δήμητρα Αλεξανδράκη.
Πριν από ένα 24ωρο, είχε εκφράσει την έντονη αδιαθεσία της μέσω των social media, η οποία την κρατούσε στο κρεβάτι.
![](https://fthisimage.azureedge.net/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/249262315_4390620901052402_2939218036576349844_n.jpg?w=865)