Η Δήμητρα Αλεξανδράκη βρίσκεται σε πυρετό προετοιμασιών καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον εκλεκτό της καρδιάς της.
Σήμερα η Δήμητρα Αλεξανδράκη πήγε στο μαγαζί με νυφικά που διαθέτει η ίδια και έκανε την πρώτη πρόβα της. Η μέλλουσα νυφούλα μας έδωσε και μια μικρή γεύση από το εκθαμβωτικό νυφικό που φαίνεται πως επέλεξε για την ημέρα του γάμου της.
«Πρώτη πρόβα νυφικού σήμερα , τελικά θα κάνουμε περισσότερες αλλαγές στο νυφικό για να έχει ακριβώς το αποτέλεσμα που έχω ονειρευτεί…» έγραψε η Δήμητρα Αλεξανδράκη στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
![](https://www.tlife.gr/wp-content/uploads/2022/05/dimitraalexandraki1_282197572_716419719401911_7863127537233345296_n.jpg)
![](https://www.tlife.gr/wp-content/uploads/2022/05/dimitraalexandraki1_282032679_351994553693250_5756636267493487774_n.jpg)