Η κακοκαιρία “Ελπίδα” “σαρώνει” από το πρωί της Δευτέρας την Αττική, ενώ τα χιόνια έχουν φτάσει μέχρι και το κέντρο της Αθήνας.
Μάλιστα, η έντονη χιονόπτωση έχει δημιουργήσει αρκετά προβλήματα στο οδικό δίκτυο και σε αρκετά νοικοκυριά.
Προβλήματα δημιουργήθηκαν και στο σπίτι που μένει η Σίσσυ Χρηστίδου με τα δύο της παιδιά, στα Βριλήσσια.
Συγκεκριμένα, η κατοικία της παρουσιάστριας του Mega εδώ και αρκετές ώρες δεν έχει ρεύμα.
«Χωρίς ρεύμα στα Βριλήσσια. Με -5. Με έναν 8χρονο & έναν έφηβο που με αντιμετωπίζουν ξεκάθαρα σαν να φταίω εγώ…» έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό στο twitter η Σίσσυ Χρηστίδου για τα παράπονα που δέχεται από τους γιους της λόγω της κατάστασης.
Ακόμη, η Σίσσυ Χρηστίδου δημοσίευσε στο Instagram και δύο φωτογραφίες από το εσωτερικό του σπιτιού της, χωρίς ρεύμα και υπό το φως των κεριών. Όπως θα παρατηρήσετε στις εικόνες, η Σίσσυ έχει ανάψει και το τζάκι ώστε να υπάρχει ζέστη.
![](https://fthisimage.azureedge.net/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/271604225_492950665503211_668339750848481134_n.jpg?w=865)
![](https://fthisimage.azureedge.net/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/271744755_441995280996705_1448629875403541289_n.jpg?w=865)