Τις… παρεξηγήσεις, που μπορεί να προκαλέσει η αποχώρησή της από την παράσταση «Άνθρωποι και ποντίκια», θέλησε να προλάβει η Μαίρη Μηνά. Με τον Βασίλη Μπισμπίκη στο επίκεντρο της επικαιρότητας, άλλωστε, πολλά σενάρια μπορούν να κυκλοφορήσουν.
![](https://omorfi.gr/wp-content/uploads/2021/12/mairi-mina-insta-mikrofwno-1024x683.jpg)
«Προς αποφυγή παρεξηγήσεων: Ο λόγος αποχώρησής μου από την παράσταση Άνθρωποι και ποντίκια οφείλετε σε βαρύ τραυματισμό που υπέστην, ο οποίος δυστυχώς καθιστά αδύνατη τη συνέχισή μου στην παράσταση. Γεια σας ποντικάκια μου αγαπημένα, σας αγαπώ, ευχαριστώ για όλα και σας χαιρετώ για τώρα Μαιρούλα», έγραψε η Μαίρη Μηνά, για την παράσταση που σκηνοθετεί ο σύντροφος της Δέσποινας Βανδή.
![](https://omorfi.gr/wp-content/uploads/2021/12/mairy-mina-8-1024x614.jpg)
![](https://omorfi.gr/wp-content/uploads/2021/12/mhna1-1024x768.jpg)
![](https://omorfi.gr/wp-content/uploads/2021/12/Mary_Mina-586x1024.jpg)