Πρεμιέρα έκανε χθες βράδυ η Ελένη Φουρέιρα και ο Κωνσταντίνος Αργυρός στο Teatro και όπως ήταν αναμενόμενο, έβαλαν φωτιά στη νυχτερινή Αθήνα.
Η Ελένη Φουρέιρα εμφανίστηκε πιο sexy και εκρηκτική από ποτέ, επιλέγοντας μια ολόσωμη φόρμα, η οποία δεν άφηνε και πολλά στη φαντασία, χαρίζοντας στους θαμώνες ένα εκρηκτικό show με τραγούδι και χορό, όπως μόνο εκείνη ξέρει.
![Πρεμιέρα για την Ελένη Φουρέιρα με τον Αλμπέρτο Μποτία στο πλευρό της (photos) - Queen.gr](https://queen.bbend.net/media/com_news/galleries/2021/12/04/51139/photos/full/stage_foureira.jpg)
![](https://queen.bbend.net/media/com_news/story/2021/12/04/235596/main/foureira.jpg)
![Ελένη Φουρέιρα: Η εντυπωσιακή εμφάνιση στην πρεμιέρα της](https://www.zougla.gr/assets/images/3150100.jpg)
Από την πρεμιέρα, δεν θα μπορούσε να λείπει ο σύντροφος Αλμπέτρο Μποτία. Ο ποδοσφαιριστής βρισκόταν στα πρώτα τραπέζια και παρακολουθούσε με θαυμασμό την αγαπημένη του.
![botia1](https://queen.bbend.net/images/news/2021/12/04/botia1.jpg)