Αχώριστες έχουν γίνει τον τελευταίο χρόνο, η Άννα Βίσση και η Δέσποινα Βανδή. Η αρχή έγινε στο J2US όταν ο Νίκος Κοκλώνης κατάφερε να ενώσει για πρώτη φορά τις πετυχημένες τραγουδίστριες, μετά από μια… πολυετή κόντρα.
Το βράδυ της Τρίτης ο Χάρης Σιανίδης γιόρτασε τα 40α γενέθλιά του, σε γνωστό μαγαζί στην Βουλιαγμένη με την Άννα Βίσση και την Δέσποινα Βανδή να δίνουν το παρών.
Κατά τη διάρκεια της βραδιάς, η Δέσποινα Βανδή και η Άννα Βίσση τάισαν η μία την άλλη, ως ένδειξη συμπάθειας και αγάπης, ενώ την ώρα που ο Χάρης Σιανίδης έσβηνε την τούρτα του, οι δύο τραγουδίστριες αντάλλαξαν ένα φιλί.
![WhatsApp Image 2021 11 10 at 08.43.33](https://www.dikaiologitika.gr/images/2021/11/WhatsApp_Image_2021-11-10_at_08.43.33.jpeg)