Το “The Voice” πέρασε επίσημα στην επόμενη φάση, τα Knockouts, με τους παίκτες να βάζουν τα δύνατά τους για να ξεχωρίσουν, πλέον, ο ένας απέναντι στον άλλον.
Ο Γιώργος Λιανός καλωσόρισε τον Σάκη Ρουβά, την Έλενα Παπαρίζου, τον Κωνσταντίνο Αργυρό, τον Πάνο Μουζουράκη αλλά και τη Βάλια Χατζηθεοδώρου η οποία αναλαμβάνει την παρουσίαση των backstage.
![Βάλια Χατζηθεοδώρου: Η πρώτη της εμφάνιση στο πλευρό του Γιώργου Λιανού στο “The Voice” - alter-info.gr](https://www.alter-info.gr/wp-content/uploads/2021/11/valia-chatzitheodoroy-i-proti-tis-emfanisi-sto-pleyro-toy-giorgoy-lianoy-sto-the-voice.jpg)
Ο παρουσιαστής την υποδέχτηκε λέγοντας: “Έχω μια έκπληξη. Υποδεχτείτε στο πλευρό μου μια κοπέλα έξυπνη, μια κοπέλα ταλαντούχα, μια κοπέλα γλυκύτατη, όπως θα έλεγε και η συχωρεμένη η γιαγιά μου, την Βάλια Χατζηθεοδώρου”.
Η ίδια δήλωσε πως είναι πολύ χαρούμενη που βρίσκεται φέτος μαζί τους.