Υπό άκρα μυστικότητα παντρεύτηκαν στην Ύδρα η Τόνια Σωτηροπούλου και ο Κωστής Μαραβέγιας, το απόγευμα της Δευτέρας.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο γάμος τελέστηκε στις 18:00 της Δευτέρας από τον αντιδήμαρχο του νησιο, Γιάννη Μπελεγρή. Η τελετή έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο, σε κλειστό κύκλο. Δίπλα στο ζευγάρι ήταν συγγενείς και αγαπημένοι φίλοι, όπως ο Πάνος Μουζουράκης, η Ευγενία Σαμαρά, η Κατρίνα Τσάνταλη και ο Δημήτρης Μοθωναίος.
Η μπομπονιερα που επέλεξε το ζευγαρι.
![mpomponieres-maravegias](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2021-10-11/mpomponieres-maravegias.jpg)