Θετική στον κορονοϊό διαγνώστηκε και η Κέλλυ Κελεκίδου και αυτός ήταν ο λόγος που απουσίαζε χθες από το J2US.
Μετά τον Δημήτρη Αλεξάνδρου και η γνωστή τραγουδίστρια νόσησε από Covid-19, όπως και αποκάλυψε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
![](https://omorfi.gr/wp-content/uploads/2021/10/image-10.png)
«Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τα μηνύματα που μου στέλνετε και για το ενδιαφέρον σας αυτή την εβδομάδα! Δυστυχώς βγήκα θετική στον κορονοϊό και αυτός ήταν ο λόγος απουσίας μου χθες από το @j2us_gr. Όλα καλά όμως, σε πολύ λίγες ημέρες τελειώνω την καραντίνα και το επόμενο Σάββατο επιστρέφουμε μαζί με το αγόρι μου @dimitris_alexandrou για να βάλουμε φωτιά στην σκηνή! Να προσέχετε τον εαυτό σας, η υγεία μας είναι το πολυτιμότερο αγαθό! Μου λείψατε ρε παιδιά».